Softintegration Sp. z o.o.

38-400 Krosno, Armii Krajowej 3

13 436... 37 17więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Oferta

sBiznes to innowacyjny, przejrzysty, intuicyjny oraz prosty w obsłudze program, zawierający elementy niezbędne do wspomagania pracy, obsługi, zarządzania, nadzoru i kontroli mikro, małych i średnich firm. Pełna obsługa JPK, e-rozliczeń (e-deklaracje, e-PIT'y, e-zwolnienia, itp.) oraz Split Payment.

SPRZEDAŻ
Obszar umożliwia generowanie wszelkich dokumentów sprzedaży wraz z raportowaniem wyników.

ZAKUPY
Podobnie jak dokumenty sprzedaży tworzone są faktury zakupowe, w tym również w walutach obcych.

MAGAZYNY
Dokumenty mogą być generowane automatycznie lub ręcznie w powiązaniu z innymi dokumentami. Można definiować dowolny rodzaj dokumentów magazynowych dla jednego lub wielu magazynów.

ZAMÓWIENIA
Obszar funkcjonalny przeznaczony do tworzenia zamówień. Wspiera procesy związane z generowaniem zamówień zarówno dla odbiorców jak i dostawców.

TRANSAKCJE
Moduł Transakcje służy do zarządzania obiektami zamkniętymi takimi jak obiekty sportowe, bary czy restauracje. Oferuje wiele konfigurowalnych funkcji, co przekłada się na dostosowanie do indywidualnych potrzeb.

SKLEP WWW
Moduł Sklep zapewnia współpracę ze sklepem internetowym. Jako podstawowa platforma wykorzystywana jest platforma Shoper®.

DZIENNIK ZADAŃ
Ta funkcjonalność zapewnia sprawne zarządzanie bieżącymi zadaniami, gdzie od użytkownika systemu wymaga się konsekwencji w działaniu.

KASA I BANK
Moduł pozwala rejestrować operacje gotówkowe i bezgotówkowe. System obsługuje operacje gotówkowe (obsługa kasy) jak i bankowe.

KONTRAHENCI
Kontrahenci to odbiorcy, dostawcy, kooperanci, partnerzy, banki itp. Listę kontrahentów można dowolnie uzupełniać i grupować. Za pomocą dostępnych parametrów system umożliwia tworzenie dowolnych grup o określonych atrybutach, sortowanie i wyszukiwanie wg dowolnych kryteriów.

INDEKSY
System oferuje możliwość wprowadzania zamienników towarów, a także podpinania zdefiniowanych wcześniej cenników. Produkty w systemie mogą być wprowadzane jako komplety, składające się z odpowiednich składników.

KSIĘGOWOŚĆ
Obszar Księgowość w systemie ma na celu ewidencjonowanie zakupów i sprzedaży VAT, a także dla mniejszych firm prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów.

FINANSE - KSIĘGOWOŚĆ
Obszar ten stanowi doskonałe narzędzie do zarządzania finansami. Każdy zdefiniowany zapis księgowy można wprowadzać, a następnie przeglądać i sortować według dowolnych kryteriów. System oferuje również wgląd do wartości zapisów na poszczególnych kontach z opcją przeglądania czy raportowania.

PERSONEL

Moduł Personel ułatwia prowadzenie ewidencji kadrowej, naliczanie wynagrodzeń dla różnych sposobów wynagradzania (umowa o pracę, umowa o dzieło czy też umowa zlecenia), rozliczanie składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne oraz prowadzenie rozliczeń z US i ZUS.

MAJĄTEK
Obszar Majątek służy do ewidencji ilościowo – wartościowej składników majątku trwałego oraz do przechowywania wszelkich zmian dokonanych na składnikach tego majątku.

ADMINISTRACJA

Narzędzie systemowe, które zapewnia bezpieczeństwo informacji, dzięki zdefiniowaniu profili użytkowników wraz z uprawnieniami do poszczególnych funkcji systemu oraz możliwości wykonania kopii bezpieczeństwa bazy danych.

RAPORTY

Obszar zajmujący ważne miejsce w funkcjonalności całego systemu, w którym można zdefiniować i wygenerować praktycznie każdy raport. Raporty są edytowalne i istnieje możliwość ich eksportu do pliku różnych formatów, np.: Word, Excel czy PDF.

Zobacz pliki i załączniki do oferty

5

 

Kontakt

38-400 Krosno,
Armii Krajowej 3

13 436... 37 17więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: sbiznes.eu


Godziny otwarcia: otwarte teraz do 16:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd